Kowal Trener Logo Tymczasowe

2023 Rokiem biegania!

W tym roku udało się zdobyć TROFEUM KRAKOWSKIEGO BIEGACZA w formie ukończenia WIELKIEJ TRIADY BIEGOWEJ. Jako Trener Personalny wiem jak ważne jest wyznaczanie sobie coraz to nowych celów. W tym roku dla odmiany jako priorytet zamiast podnoszenia ciężarów postanowiłem rozwinąć się w bieganiu. Udało się ukończyć Maraton, półmaraton oraz bieg 3 kopców.

Jeżeli tak jak ja lubisz podnosić swoje osiągi na coraz wyższy poziom i szukasz Trenera Personalnego w Krakowie, to z pewnością będę w stanie Ci pomóc! Jako osoba związana ze sportem mam otwartą głowę na wszystkie dyscypliny, pomogę Ci przygotować się do wszelkich wyzwań i zadbam o to by wyniki przebiły Twoje najśmielsze oczekiwania! Zachęcam do współpracy, odezwij się i umów na swój pierwszy trening!

O mnie

W branży fitness jestem już od 2015 roku, w tym czasie udało mi się pomóc już setkom osób zadbać o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Od osób chcących zadbać o swój wygląd, po osoby z otyłością, niedowagą, z bólami kręgosłupa, kolan i innymi problemami.

Najnowsze wpisy